نظرسنجی

محبوب ترین تیم فوتبال ایران چه تیمی است ؟

نویسندگان
آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
درباره ما

ایرانی هر کجا باشد سر افراز و پیروز است
ایجاد کننده وبلاگ : حامی حامی


مدال طلا بر گردن فردین معصومی / تیم ایران در روز نخست صاحب 6 مدال شد

تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ایران در روز نخست رقابتهای جایزه بزرگ گرجستان که در شهر تفلیس جریان دارد صاحب شش مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این دوره از رقابتها عصر جمعه در کشتی فرنگی و در وزن 55 کیلوگرم محسن حاجی پور در دور نخست تسلوکیدزه از گرجستان را با نتایج 3 بریک و یک بر صفر را شکست داد و در دیدار نیمه نهایی نیز با ضربه فنی چچیلدزه دیگر کشتی گیر گرجستانی را پشت سرگذاشت اما  در دیدار نهایی مقابل  گوکیلدزه از گرجستان با نتایج یک بر صفر و یک بر یک شکست خورد و صاحب مدال نقره شد. در این وزن کشتی گیران ازبکستان و گرجستان مشترکا سوم شدند.

در وزن 66 کیلوگرم امید نوروزی در دور نخست ابولادزه از گرجستان را در سه تایم با نتایج 2 بر صفر، یک بر پنج و چهار بر صفر شکست داد، وی در دور دوم ماچوتادزه از گرجستان را در دو تایم با نتایج مشابه یک بر صفر شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتایج یک بر صفر و شش بر صفر لولاشوریلی از گرجستان را پشت سرگذاشت تا در مرحله نیمه نهایی بایاخان کشتی گیر قزاقستانی را با نتایج یک بر صفر، صفربریک و یک برصفرپشت سر گذاشت اما در دیدار نهایی مقابل ینسی خانلوف از قزاقستان با نتایج یک بر صفر، صفر بر یک و یک بر دو شکست خورد و به مدال نقره دست یافت. در این وزن نمایندگان گرجستان و قزاقستان مشترکا سوم شدند.

محمدرضا اکبری در وزن 96 کیلوگرم کشتی فرنگی در دور نخست جوخادزه از گرجستان را در دو تایم با نتایج مشابه یک بر صفر شکست داد وی در دور دوم نیز مقابل عبدالله یف از ازبکستان در سه تایم با نتایج صفر بر یک، یک بر صفر و دو بر صفر شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی مقابل کاجی یاشویلی از گرجستان با نتایج سه بر یک  و یک بر صفر شکست خورد اما در دیدار رده بندی با نتایج مشابه یک بر صفر کاجایا از گرجستان را پشت سر گذاشت و صاحب گردن آویز برنز شد. در این وزن کشتی گیران ازبکستان،گرجستان صاحب مدال طلا و نقره شدند و دیگر نماینده گرجستان سوم شد.

 بر این اساس در کشتی آزاد در وزن 60 کیلوگرم سید مراد محمدی در دور نخست موسی یف از قزاقستان با نتایج چهار بریک و شش بر صفر شکست داد، وی در دور دوم در دو تایم با نتایج یک بر صفر، سه بر شش  و پنج برصفر گاجایشویلی از گرجستان را پشت سر گذاشت وی در مرحله نیمه نهایی دات کشتی گیر هندی را با نتایج یک برصفر، صفربریک و یک بر صفر شکست داد و امشب برای کسب مدال طلا رودروی برابر کوردیانی کشتی گیر مطرح  گرجستانی  با نتایج صفر بر یک و یک بر صفر شکست خورد وبه مدال نقره دست یافت. در این وزن کشتی گیران گرجستان وهندوستان مشترکا سوم شدند.

 مصطفی آقاجانی دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل زاراکوا نفر دوم اروپا از گرجستان با نتایج صفر بریک، دو بریک و یک بر یک شکست خورد و با توجه به شکست زاراکوا مقابل کوردیانی آقاجانی از دور رقابتها کنار رفت.

 همچنین در وزن 120 کیلوگرم کشتی آزاد فردین معصومی پس از استراحت در دور اول در دور دوم ایچارال از کانادا را با نتیجه سه بر صفر و دو بر صفر شکست داد وی در مرحله نیمه نهایی نیز مودمادزه از گرجستان را با نتایج دو بر صفر و یک برصفر پشت سر گذاشت و در دیدار فینال مقابل بریاندزه از کشور میزبان با نتایج یک بر صفر و دو بر یک به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد. 

داود احمدی دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور اول در دور دوم کشتی گیر کشور میزبان را با نتیجه دو بر صفر و سه بر دو شکست داد اما در مرحله نیمه نهایی مقابل بریاندزه گرجستانی در سه تایم با نتیجه صفر بر دو، یک بر صفر و یک بر یک شکست خورد اما در دیدار رده بندی موفق شد با پیروزی دو برصفر و پنج بر صفر مقابل کسیلیدزه از گرجستان صاحب مدال برنز شود. دیگر مدال برنز این وزن هم به نماینده گرجستان رسید

مراسم وزن‌کشی اوزان 74 و 120 کیلوگرم کشتی فرنگی و 55، 66 و 96 کیلوگرم کشتی آزاد عصر روز شنبه برگزار شد و مسابقات این اوزان امروز یکشنبه برگزار می شود. مسابقات چهار وزن باقی مانده روز دوشنبه برگزار خواهد شد.


آخرین مطالب

» تک عکس های جدید بازیگران زن ( 1 اردیبهشت 94 )
» عکس های جدید و جذاب هدی زین العابدین ( 1 اردیبهشت 94 )
» عکس های دیدنی رز رضوی ( 29 شهریور 93 )
» عکس های جدید مهسا کامیابی ( 29 شهریور 93 )
» تک عکس های جدید بازیگران زن ( 29 شهریور 93 )
» بهترین ها ( 2 خرداد 93 )
» دانلود آهنگ جدید رضا اعتمادی به نام نگو نه ( 16 اسفند 92 )
» دانلود آهنگ جدید آراد آریا به نام فوق العاده ( 16 اسفند 92 )
» دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری به نام قهوه ( 16 اسفند 92 )
» دانلود آهنگ جدید ندیم به نام بمون بخاطرم ( 16 اسفند 92 )

آرشیو
تگ های سایت
لینکدونی
صفحات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic